Ödeme Seçenekleri

Güvenli Ödeme

ganiksiparis.com'da kredi kartı ile yapacağınız alışverişler son derece güvenli olmaktadır. Ödeme yapacağanız zaman bankanın ortak ödeme sayfalarına yönlendirilip, o sayfada ödemenizi gerçekleştirirsiniz.

 

Kredi Kartı İle Ödeme

Ganiksiparis.con'dan yapacağınız alışverişlerde, visa ve master olan tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.

Not : Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanununda 1 Şubat 2014 tarihinde yapılan yeni düzenleme gereği gıda ürünlerine taksit uygulanmamaktadır.

 

Havale/EFT İle Ödeme

 

Ödemeyi kredi kartıyla yapmak istemeyen müşterilerimiz, Havale/EFT yoluyla ödemelerini yapabilmektedirler.

Banka hesap bilgimiz aşağıdaki gibidir:

BANKA ADI:TÜRKİYE İŞBANKASI
ŞUBE: İSKİLİP ŞUBESİ (5156)
HESAP ADI: GANİK ŞEKERLEME GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
HESAP NO: 5922
IBAN: TR42 0006 4000 0015 1560 005922

Havale/EFT’nizi gerçekleştirirken, açıklama kısmına sipariş numaranızı önemle yazmanızı öneririz. Aksi durumda siparişlerinizin ödemesinin onaylanması gecikebilir. ATM'lerden yapılan ödemelerde sipariş numaranızı girmeniz mümkün olmayacağından, hesabımızdaki tutarlardan ödemenizi bulmamız zaman alabilmektedir.  Dolayısı ile elimizde olmayan nedenlerden siparişinizin gönderimi gecikebiliyor. Mecbur olunmayan durumda ATM'den para transferi yapmamanızı öneriyoruz.

Havale/EFT siparişlerinde, ödemesi 3 iş günü içerisinde yapılmayan siparişler iptal edilir.

 

Telefon İle Ödeme

İnternetten siparişinizi Müşteri Hizmetleri ekibimize oluşturmak isterseniz, 0364 531 22 96 numaralı telefondan arayarak siparişinizi iletebilirsiniz. Telefon kanalı ile vereceğiniz siparişlerde ister kredi kartı veya isterseniz Havale/EFT ile sipariş oluşturtabilirsiniz.