Keçiboynuzu Pekmezi - Harnup Pekmezi Kategorisi`nin Çok Satan Ürünleri
Keçiboynuzu Pekmezi 380 gr
11.00TL
Keçiboynuzu Pekmezi 800 gr
20.00TL
Keçiboynuzu Pekmezi 1000 gr
23.00TL
Keçiboynuzu Pekmezi 1950 gr
41.00TL
Keçiboynuzu Pekmezi - Harnup Pekmezi

Sıralama:

Keçiboynuzu Pekmezi 1950 gr
41.00TL
Keçiboynuzu Pekmezi 1000 gr
23.00TL
Keçiboynuzu Pekmezi 800 gr
20.00TL
Keçiboynuzu Pekmezi 380 gr
11.00TL

Keçiboynuzu Pekmezi / Harnup Pekmezi

Keçiboynuzu Pekmezi (Harnup Pekmezi), birçok rahatsızlığa iyi geldiği herkes tarafından bilinmektedir. Ancak başlıca yararları, erkeklerin korkulu rüyası olan iktidarsızlığa iyi gelir ve sperm sayısını çoğaltır, üst solunum yolu rahatsızlıklardan olan nefes darlığı problemine çok yararlıdır. Özellikle sigara içen bireylerde görülen akciğer kanserine karşıda tam bir koruyucu özellik taşımaktadır.

 

Keçiboynuzu Pekmezi (Harnup pekmezi) özellikle akdeniz bölgesinde çokça yetişen keçiboynuzu meyvesinden üretilmektedir.  Keçiboynuzu meyvesi tam bir lif ve enerji kaynağıdır.

 

Keçiboynuzu Pekmezi (Harnup Pekmezi) Faydaları;

 

 • Akciğer ve solunumla ilgili rahatsızlıklara son derece iyi gelir. Keçiboynuzu pekmezi (Harnup Pekmezi) nefes darlığı hele ki alerjik nefes darlığınız varsa mutlaka denemelisiniz. Balgam söktürür ve astım ataklarına ve bronşit gibi üst solunum yolu rahatsızlıklarına son derece yararlıdır.

 

 • Keçiboynuzu pekmezinin (Harnup Pekmezi) içeriğindeki zengin mineraller ve enerji ile doğal bir afrodizyaktır. Spermlerin kalitesini artırır ve iktidarsızlığa iyi gelir.

 

 • Kalp dostudur. Özellikle kalp damarlarını rahatlattığından dolayı kalbinize ve kan dolaşım sistemine son derece faydalıdır.

 

 • Keçiboynuzu pekmezi tam bir E vitamini deposudur. Özellikle kansızlık (anemi) soğuk algınlığı ve kemik erimesi rahatsızlıklarına faydalıdır.

 

 • Öksürüğünü giderir ve solunumunuzu son derece rahatlatır.

 

 • Harnup pekmezi tükettiğiniz enerji patlaması yaşarsınız.

 

 • İçerisindeki lifler ve yararlı bileşikle sayesinde sindirim sisteminizde son derece yararlıdır. Mide ve bağırsak rahatsızlarında, sindirim sisteminizdeki parazitlerin düşürülmesinde, mide rahatsızlığı olan gastrit, şişkinlik gibi rahatsızlıklar da son derece etkilidir.

 

 • Kötü kolesterolü düşürür, iyi kolesterolü belirli seviyede tutar.

 

 • Keçiboynuzu pekmezinin güçlü antioksidan etkisinden dolayı toksinlerin zararından ve serbest radikallerden korur.

 

 • Keçiboynuzu pekmezindeki kalsiyum, bir insanın günlük alması gereken kalsiyumun yaklaşık yüzde otuz’ unu karşılar.

 

 • Keçiboynuzu Pekmezi (Harnup Pekmezi) bileşiğindeki selenyum sayesinde vücudumuzu enfeksiyonlara karşı dirençli hale getirir.

 

 • Keçiboynuzu pekmezinde bulunan kalsiyum ve fosfor özellikle çocuklardaki kemik gelişimini daha sağlıklı hale getirir.

 

Keçiboynuzu Pekmezi (Harnup Pekmezi) Nasıl Kullanılır?

 

Keçiboynuzu pekmezi zaten son derece tatlı bir besin olduğundan tek başına da son derece zevkle tüketilebilir. Bunun yanında, kahvaltılardan önce 1 tatlı kaşığı tüketebileceğiniz gibi, yoğurdunuza, sütünüze veya bitki çaylarınızda tatlandırıcı olarak kullanıp sağlıklı beslenmeyi destekleyebilirsiniz.

 

Keçiboynuzu Pekmezi (Harnup Pekmezi) Kan Yapar Mı?

 

Keçiboynuzu Pekmezi yada diğer bir adıyla harnup pekmezi bileşiğindeki zengin demir sayesinde anemi rahatsızlığında özellikle tüketilmesi tavsiye edilir.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.