Keçiboynuzu Özü Kategorisi`nin Çok Satan Ürünleri
Keçiboynuzu Özü 340 gr
15.00TL
Keçiboynuzu Özü 380 gr
15.00TL
Keçiboynuzu Özü

Sıralama:

Keçiboynuzu Özü 340 gr
15.00TL
Keçiboynuzu Özü 380 gr
15.00TL

Keçiboynuzu Özü

Sağlımızı kaybetmeden değerini iyi bilmemiz gerekiyor. Ancak yoğun iş temposundan, sağlıksız koşullardan dolayı sağlımızı tam olarak koruyamıyoruz. Ancak kaybettiklerimizi bize kazandıracak olan yine doğadan bize armağan ediliyor. Keçiboynuzu özü sayesinde vücudumuzu ve sağlığımızı hastalıklardan koruyabiliriz.

 

Keçiboynuzu özü, Güney Anadolu ve akdeniz bölgesinde yetişen keçiboynuzu bitkisinden üretilen bir üründür. Başta cinsel rahatsızlıklar ve ekstra cinsel güç için, üst solunum yolları enfeksiyonları özelliklede akciğer sorunları, akciğer kanserine karşı koruma, astım ve bronşit de oldukça etkilidir.

 

Keçiboynuzu Özü' nün Faydaları;

Keçiboynuzu özü tüketildiği sürece yoğun tempodan kaynaklanan kronik yorgunluk da, astım ataklarınızda, nefes darlığı şikayetlerinizde, alerjik durumlarınız da gözle görülür bir rahatlama yaşayacağınızı sizde hissedeceksiniz. Ayrıca lifli yapısı sayesinde sindirim sisteminizde oluşan rahatsızlıklarında faydalı olacaktır.

 

Keçiboynuzu özünün içerisinde doğal kalsiyum, Demir, Sodyum, Protein, Fosfor, Çinko, C, A, E, B, D, B2, B3 Vitaminleri, Magnezyum bulunurken, aynı zamanda yağ, kafein, gluten ve kolesterol bulunmaz.

 

Keçiboynuzu özü sayesinde tatlı isteğinizi azaltarak kilo vermenize yardımcı olacaktır.

 

Sigara kullananların vücuduna verdiği zararları azaltmasına son derece yardımcı olur. Bununla birlikte son derece güçlü bir balgam söktürme etkisi vardır.

 

Keçiboynuzu özü lifli yapısı ve içeriğindeki proteinler sayesinde tok tutar ve zayıflamaya yardımcı olur.

 

Saçlar için son derece gerekli olan protein ve b vitamini ile birlikte, kalsiyum ve demir barındıran keçiboynuzu özü, saçlarımızın dökülmesini önler ve aynı zamanda canlılık verek daha sağlıklı saçlara kavuşmamıza yardımcı olur.

 

Kadınlar menopoza girdiklerinde karşılarındaki en büyük tehlike kemik erimesidir. İçeriğindeki kemik sağlığı için son derece önemli olan mineraller ile bu riski karşı sizin yanınızda ki en büyük destekleyicidir.

 

Günümüz toplumunda çoğumuz yaşadığı sıkıntı sabah yorgun kalkmak ve vücudumuzu gün boyu halsiz hissetmek. Her gün düzenli olarak keçiboynuzu özü tüketerek bu sıkıntıyı bertaraf edebilirsiniz.

 

Keçiboynuzu özündeki mineraller ve vitaminler yardımı ile hamile kalmayı kolaylaştırır ve hamileliğin sağlıklı bir şekilde sürmesinde faydalıdır.

 

Keçiboynuzu özü tüketilerek, içeriğindeki demir sayesinde aneminin tedavisinde önemli bir takviye edici besindir.

 

Keçiboynuzu özü hafızamızı, beynimizi güçlendirir. Zihinsel gelişime son derece faydalıdır.

 

Cinsel haplardan daha da tesirli olan keçiboynuzu özü, iktidarsızlık sorunu yaşayanlara cinsel haplardan çok daha tesirli ve uzun süreli bir etki oluşturmaktadır. Aynı zamanda keçiboynuzu özü doğal bir besin olduğundan dolayı hiçbir yan etkisi de bulunmaktadır. İktidarsızlığın bir çok sebepten olabilir ancak genellikle sperm azlığından kaynaklanan iktidarsızlık problemlerde beslenme desteği oldukça etkilidir.

 

Keçiboynuzu özünün keçiboynuzu pekmezinden ana farkı daha fazla meyve özü ihtiva etmesidir.

 

Keçiboynuzu Özü Nasıl Tüketilmelidir?

İstediğiniz gibi tüketebilirsiniz. Tamamen doğal bir besin olmasından dolayı herhangi bir dozu da bulunmaz. Tatlıdır kendi başına da son derece severek yenilebileceği gibi, yoğurt veya sütün içerisine de kullanabilirsiniz. Ancak tatlılarınıza şeker yerine kullanmamanızı öneririz. Bu uyarımız ile ilgili HMF Nedir ve Zararları nelerdir? yazımızı okuyabilirsiniz.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.