Gizlilik ve Güvenlik

Kredi kartı için güvenliğiniz, banka tarafından sağlanmaktadır. Herhangi bir kredi kartı bilginizi sitemiz sayfalarına girmiyorsunuz. Bankanın Ortak Ödeme sayfasına yönlendirilip, orada girişini sağlıyorsunuz.

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası Nedir?

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası, Garanti Bankası güvenli ortamında barındırılan, bakımı ve güvenliği Garanti Bankası tarafından sağlanan, ortak kullanım için tasarlanmış ödeme sayfasıdır.

Garanti Güvenli Ortak Ödeme Sayfası

Niçin Güvenli Ortak Ödeme Sayfası?

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası size aşağıdaki avantajları sağlayacaktır.

  • Güvenli Ortak Ödeme Sayfası Garanti Bankası'nın 2048 bit İşletmeci Standartlı SSL Sertifikası'nı kullanmaktadır.

  • Ödeme Sayfası'nın bakımı ve güvenliği Garanti Bankası tarafından sağlanmaktadır.

  • Müşteriler Garanti Bankası'nın standart sayfasında ödeme işlemini daha güvenle ve daha kolay yapacaklardır.

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliği bizler için her şeyden daha önemlidir. ganiksiparis.com'dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, telefon numaraları, e-mail adresi vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Yapımız içerisinde sadece sipariş esnasında, kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz, sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır. Dolayısı ile bu bilgilerin doğru ve eksiksiz olması son derece önemli olmaktadır.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, ganiksiparis.com haricinde sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Üye Kayıt esnasında sizden istenen kişisel bilgilerden; zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi arzunuz dahilinde ganiksiparis.com'a bildirebilirsiniz.

ganiksiparis.com'a vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

GANİK ŞEKERLEME GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
YENİ SANAYİ SİTESİ NO:1 İSKİLİP/ÇORUM
T: 0364 531 22 96 – F: 0364 531 22 97